Арт-галерея “Унікальний майстер”

Галерея презентує тих творчих людей – аматорів без титулу, чиї роботи унікальні, бо вони щирі, і вони цілком можуть посісти гідне місце у будь-якій домашній колекції, прикрасити інтер’єр, поповнити гардероб ексклюзивним вбранням, перетворитися на чудовий подарунок для справжніх поціновувачів мистецтва.

Ми  також хочемо надати можливість тим багатьом художникам і майстрам декоративно-прикладного мистецтва не за професією, але за сутністю своєю, щоб  їх роботи побачив світ і гідно оцінив їх.

Наші автори – це також жертовні люди, переважна більшість майстрів – вдови і матері загиблих воїнів, які свого часу отримали допомогу і пройшли реабілітаційний курс в таборах нашого Фонду. І тепер вони прагнуть допомогти Фонду в організації такої реабілітації для тих, хто так само її потребує зараз. Роботи наших майстрів прикрашають колекції відомих публічних людей не лише в Україні, а й у США, Німеччині, Франції тощо. 

Виручені від продажу кошти Фонд спрямовує на психологічну реабілітацію тих, чиї душі скалічила війна, на матеріальну допомогу та на організацію реабілітаційного центру на постійній основі. 

Преглянути роботи можна на сайті арт-галереї: https://unique-master.wixsite.com/art-works