Щиро дякую “Народному тилу” та

Щиро дякую “Народному тилу” та всім партнерам, які надали змогу нам відпочити в Болгарії та дітям в Карпатах.
Атмосферу, яка була на відпочинку не передати словами. Море, пляж, сонце, нові знайомства, позитивні емоції і т. д. надає сил жити дальше, встати на ноги після пережитого горя.
Терапії пані Світлани та її помічників неймовірні, надихають на зміни в житті, на краще майбутнє.
Даний проект допоміг багатьом сім’ям.
Хай всі задуми вдаються!
А Вам велика та щира подяка!

Гулюк Юлія

Дякуємо Вам , за чудові

Дякуємо Вам , за чудові та теплі спогади!!!❤

Алёна Сидоренко

Це неймовірний відпочинок,як для мам

Це неймовірний відпочинок,як для мам так і для дітей.Враження незабутні!!!Велике дякую всім,хто долучається до організації .
Безмежно вдячні Светлана Бахвалова !

Василина Свідерська

Гідна справа, благородна!І мені була,як

Гідна справа, благородна!
І мені була,як вияснилось, теж необхідна.. дякую

Любов Шелкович

Хотим ещё))) Спасибо Вам огромное

Хотим ещё))) Спасибо Вам огромное за самые приятные воспоминания!!!

Берестовская Наталия

Хочу з вами🤗Візьміть мене🙏🙏🙏!

Хочу з вами🤗
Візьміть мене🙏🙏🙏!

Катерина Веливок

Дякую, за прекрасні спогади!!!!!

Дякую, за прекрасні спогади!!!!!

Tetiana Rupa

Прекрасні спогади!!!

Прекрасні спогади!!!

Лариса Сломчинська

Хочемо ще!

Хочемо ще!

Ірина Леськів

Дякую! Прекрасний відпочинок, прекрасні спогади.💋

Дякую! Прекрасний відпочинок, прекрасні спогади.💋 На обличчі відразу з’являється посмішка.❤ Світлана Ваш проект неймовірний. Дякую.💋💋💋❤💞

Олена Панасенко

Від всієї душі зичимо

Від всієї душі зичимо щастя та усіляких гараздів!!!

Щасливі мами та дітлахи

Выражаю большую благодарность “Народный Тыл-Реабилитация”

Выражаю большую благодарность “Народный Тыл-Реабилитация” и лично директору Светочке Бахваловой за заботу и опеку.
Светочка, от всего сердца благодарна Вам за подарок к Новому году, за отдых в Болгарии, за поддержку в такой тяжёлый жизненный период и возможность отвлечься от душевной боли.
Желаю Вам и всем кому не безразлична судьбы людей, оставшихся на едине со своей болью, здоровья, сил Вам, мудрости и терпения. Будьте счастливы!
Светочка мы Вас любим!!!!!!

Караченцева Наталия

В этом году отдыхали с

В этом году отдыхали с дочерью в Криворивне.Новые знакомства,отличная компания, незабываемый отдых.Хотела поблагодарить Светлану Бахвалову за откровенные разговоры, которые очень мне помогли раскрыться и начать жить заново)))Огромное спасибо за поддержку)))

Виктория

Важко словами передати ту вдячність,

Важко словами передати ту вдячність, ті емоції, відчуття, які отримала наша сім’я завдяки Народному тилу. Що перша поїздка в Карпати, що минулого літа в Болгарію залишили приємний спогад на серці. Це справді та реабілітація, яка необхідна нашим всім сім’ям. Це і теплі, приємні знайомства, і незабутні моменти, і найкращі спогади.
Дякую Богу, за те, що є такі люди, і що вони є в моєму житті!

Аліна

Щиро хочу подякувати за відпочинок

Щиро хочу подякувати за відпочинок в Болгарії та горах. Завдяки йому я по-іншому глянула на світ, на певні речі і познайомилась з прекрасними, світлими і теплими людьми, які досі займають особливе місце в моєму серці. Завдяки Світлані та Наталці я змогла відкритись, оновитись і наповнитись, це прекрасні жінки! Ці поїздки дали мені змогу розкритись творчо і не боятись творити. А ще я досі згадую прогулянки старим містом у Болгарії і ці спогади дуже гріють моє серце. Щиро дякую за такі теплі спогади всім причетним людям, ви неймовірні!

Крістіна Смірнова

Хочу сказати Вам спасибі!Дякую за

Хочу сказати Вам спасибі!Дякую за велику теплоту і увагу,турботу.Дякую за наш перший відпочинок з дівчатками ,за перше море в моєму та їхньому житті,у сонячній Болгарії.За неймовірні враження, приємні хвилювання під час польоту в літаку. Нехай ваша душа багатіє добрими справами, а зовнішність розквітає і сяє, як і ваші вчинки. Наша сім’я бажає вам добра і благополуччя!

Куценко Надія

Щиро і безмежно вдячні за

Щиро і безмежно вдячні за опіку над нашою сім’єю Єлізар’євих. Допомога ваша для нас як опора в житті. Дякуєм за можливість насолодитись краєвидами Карпатських гір,можливість подорожувати літаком в сонячну країну Болгарію. В діток й досі залишаються приємні спогади про літо, канікули і на питання “Куди б хотіли поїхати?” – відповідь однозначна “Куди завгодно аби разом з Світланою Бахваловою і “Народний тил – Реабілітація” . Дякуємо за теплоту і щирість ваших сердець. Нехай Господь вертає сторицею у ваші домівки.

Ксенія

Щиро дякуємо “Народний Тил –

Щиро дякуємо “Народний Тил – Реабілітації “-це нові двері для життя. Початок нового дихання яке відкрилося у 2019 році завдяки Світланою Бахвалою ми відчули психологічно і моральну підтримку, поради та відчуття спокою і радість . Здійснилось дві мрії моїх діток у 2019 році поїздка в Карпати та Сонячну Болгарію. В Карпатах ми відчули психологічну підтримку до кожного окремий підхід в розмові дівчата своєю працею створили спільну команду . Кожного ранку ми спільно займались йогою де відновлювались та розслаблювали кожну клітину нашого тіла. Цей ковток свіжого повітря одне задоволення ❤❤❤. Болгарія нас зустрічала своїм сонячними теплим промінням та тепле море шум якого можна слухати захопленням багато радісного відпочинку. Перший раз політ у літаку запам’ятається назавжди, теплі взаємні зустрічі з психологом і організаторами. Діти отримали подарунки радість їхніх очах нагорода за таку теплу працю.
Щиро дякуємо❤❤❤

Євгенвя

Висловлюю, щиру подяку Вам ”Народний

Висловлюю, щиру подяку Вам ”Народний Тил-Реабілітація” за відпочинок моєї сім’ї (м. Косів) та сина у Болгарії. Завдяки Вам, ми побачили, відчули всю красу та дух наших гір й іншої країни. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею!

Хмелецька Наталя

Щира подяка “Народному тилу – Реабілітації”!!!

Щира подяка “Народному тилу – Реабілітації”!!!
❤️🙏🤗
Дякуємо хорошим людям за можливість реабілітуватися в тяжку хвилину тоді коли не вистачає сил та нема бажання.
Адже з вашою допомогою ми ожили і почали насолоджуватися життям! Ми навчилися жити в спокої , радості , любові. Навчилися бути разом, об’єднуватись, любити та поважати один одного. Дякуємо за хороші настанови, відпочинки , подорожі, знайомства які завжди приводять до нових звершень та ідей!
Так “Народний тил- реабілітація ” це продовження життя !!!
Успіхів Вам!!!❤️❤️❤️

Оксана Корець

Безмежне дякую Народний тил -Реабілітація!!!!!

Безмежне дякую Народний тил -Реабілітація!!!!! Завдяки вам, мрії здійснюються,а душі розквітають!!! спасибі за щастя в очах наших дітей,за прекрасні спогади,за зміцнене здоров’я,як тіла так і душі.Завдяки вам світ ста кращим.

Марина

Спасибі за можливість відкривати в

Спасибі за можливість відкривати в собі щось нове, реалізовувати свої мрії. Поїздки, майстер-класи, тренінги, відпочинок – усе це дало мені і моїм донькам поштовх до творчості, до відкриття омріяної студії вишивки. Дякую за можливість долучитись до хороших справ, допомагаючи людям відновлювати віру в себе, самореалізовуватись через творчість. Найбільше щастя – бачити результат своєї праці. Завершені роботи мам та діток, їхня віра в те, що нема нічого неможливого, а найголовніше – їхні щасливі обличчя та бажання змінюватись, пробувати себе в чомусь новому. Це дійсно хороша справа: нести іншим можливість іншим збільшувати їхнє джерело натхнення та щастя, реалізовувати свої мрії по максимуму. Спасибі, що надихаєте та розправляєте крила! Низький уклін за такий важливий для родин загиблих і для всієї України проект!

Смірнова Ірина

Не вистачає слів, щоб висловити

Не вистачає слів, щоб висловити мою подяку Вам “Народний Тил – Реабілітація”. Моя родина наповнена ніжністю і вдячністю, спокоєм, коли Ви поруч. Завдяки Вам наші дні здаються барвистими. Перші Карпати з дітьми ви нам показали. Перший політ літаком. Море яке безкрає та тепле.Щиро Дякуємо Вам усім.

Лілія

За вагомий особистий внесок при

За вагомий особистий внесок при наданні матеріальної допомоги дітям, психологічної реабілітації, постійну моральну підтримку сімей загиблих в/службовців.
Світлані Бахваловій, як людині, ім’я якої знає кожна наша дитина. Адже саме вона сьомий рік поспіль втілює дитячі мрії і забаганки!

Олена Бабич

Величезне дякую “Народному тилу – Реабілітація”

Величезне дякую “Народному тилу – Реабілітація” за чудово проведений час влітку в Болгарії. Це цікаві та приємні моменти мого життя, які я точно не забуду. Ми часто кудись їздили, оглядали різні архітектурні будови та просто веселились в аквапарку та на морі) Я знайшла багато друзів під час цієї поїздки)
Дякую за підтримку та допомогу)

Майя Галас

Приєднуюсь до усіх подяк “Народний

Приєднуюсь до усіх подяк “Народний тил- Реабілітація”. Адже з’явились як чарівники, і в самий важкий час, підтримали і морально, і духовно, і матеріально. Незабутні поїздки до сонячної Болгарії, в чарівні українські Карпати. Безліч знайомств відбулось за цей час, усіх згадуємо з теплотою в серці. Бажаю вам сили і витримки в цей нелегкий час, щоб всі задумані плани здійснилися, щоб сім’ї яких ще не встигли охопити теж мали можливість з вами оздоровитися. Величезне дякую від сім’ї Пугач з Волині!!!!

Алла

В 2017 році мені і

В 2017 році мені і моїм діткам пощастило побувати в Карпатах, дуже багато вражень за ті 2 тижні, це просто здійснення мрії! До того ми не були там!
В 2018 році здійснились ще багато мрій, політ літаком ( вперше) також зустріч з морем вперше!!! Сонячна Болгарія така чудова, що туда хочеться повертатись ще раз і ще раз!
І всі ті мрії здійснили прекрасні люди з добрим серцем, я вам щиро дякую; Світлані Бахваловій і усім спонсорам! Хай вас і ваші родини Бог благословляє за вашу доброту! Щиро Дякуємо!!!

Тетяна Рупа

Щиро вдячна фонду “Народний тил-Реабілітація”!

Щиро вдячна фонду “Народний тил-Реабілітація”! Дякую за віддані сили, втрачений час, старання, підтримку, допомогу….. незабутні відпочинки в Карпатах і Болгарії! Словами важко передати всю вдячність за усі Ваші добрі діла. Нехай Ваша душа багатіє добрими справами, а здоров’я розквітає і сяє, як і Ваші вчинки. Нехай на Вашому шляху зустрічаються люди, гідні Вашої людяності, такі ж щирі і надійні як Ви. Хай все добро повернеться сторицею на многії літа! ❤️🤗

Кравчук Вікторія Василівна

Від усієї душі і серця

Від усієї душі і серця хочу подякувати фонду “Народний тил-Реабілітація”за пітримку в дуже складний час для нашої сім’ї.
Коли все життя валиться-розбивається на дрібні шматки. Коли ти залишаєшся з маленькою дитиною на руках,незнаючи,як далі жити.Так важливо мати пітримку. Людей які обіймуть,вислухають. Світланочка мені замінила маму. Її мудрість дала наснаги витримати важкість ситуації,поради змусили подивитись на ситуацію з іншої сторони. Побувавши в КАРПАТАХ….. ТА ДИВОВИЖНА ПРИРОДА СЦІЛЮЄ РАНИ ДУШІ А ПОВІТРЯ-ЗЦІЛЮЄ ТІЛО.
Було цікаво проводити вечори у бесідах серед таких людей,як і я. Діточки радували своїми талантами,які відкривалися там,у тих же краєвидних карпатах. Це було відчуття казки ,легкості,як у дітей так і дорослих.
А потрапивши уперше на море В Болгарію з донечкою,я плакала від щасття.
Яка там цілюща вода,атмосфера. Прогулянки по березі моря-це так прекрасно…. Відчуття ніби час зупинився…дав насолодитися моментом. Багато з сімей загиблих немають такої можливості просто відпочити і поспілкуватись. Зарядитися позитивною енергетикою на весь рік.Моя донечка Аріна постійно питається “Мама,а на море политемо?а-я відповідаю” молись донечко Бозі і все в нас буде ,як найкраще”. Бог дає нам чудових людей,головне цінувати таку пітримку.А для дітей це бецінний подарунок провести час на березі моря,це і здоров’я,це і нові друзі по всій Україні.
Низькій вам уклін за вашу турботу,пітримку,допомогу. Дай Боже вам здійснити усі задумані плани. Допомогти усім хто потрибує цього. Дякуємо вам щиро. !!!!!!!

Галатюк Галина

Величезна вдячність Фонду “Народний тил-Реабілітація”

Величезна вдячність Фонду “Народний тил-Реабілітація” за допомогу та підтримку у важкий для нас час. Дякуємо за незабутні моменти відпочинку в Карпатах та в Болгарії. Я з дітьми так часто згадуємо їх і повертаємося думками в ті чудові місця та краєвиди. Мріємо знову вдихнути морського повітря та відчути атмосферу старовинного міста Созополь. Адже завдяки Вам і таким незабутнім подорожам оздоровлюється і тіло і душа. Дітки мають змогу оздоровитися, а в Ярчика навіть зникла алергія та її прояви, таке цілюще повітря в Болгарії. Дай, Боже, усім працівникам Фонду “Народний тил-Реабілітація” сил, здоров’я, здійснення Ваших задумів. Хай добро, яке ви робите для наших сімей повертається Вам сторицею. Дякую

Світлана Волощук

Написати відгук

Обов'язкове поле

Вкажіть ваше ім'я
Вкажіть вашу робочу електронну адресу