Лютий 2020 року

У лютому 2020 року завдяки черговій великій пожертві пана Коболєва ми провели оздоровлення та реабілітацію у Криворівні, в самому серці Гуцульщини, 54 наших підопічних – це були мами з дітьми, які ще нікуди не їздили. Це їх перші мандри за такими програмами.

Квітень - травень 2019 року

У квітні-травні 2019 року ще 100 наших підопічних мам та діточок, які є сім’ями загиблих та зниклих без вісти, пройшли оздоровлення та реабілітацію у нашому таборі на березі Чорного Черемоша, що в селі Криворівня на Івано-Франківщині. У другій і третій групах вперше було проведено арт-терапію з тренінгом та медитаціями зі звільнення внутрішньої дитини. На тренінгах наші мамочки відкрили для себе багато цікавих неочікуваних речей, виявили зв’язок стресів, отриманих у дитинстві, з теперішнім емоційним станом та поведінкою, ми вчилися будувати нові стосунки, по-новому спілкуватися уже з урахуванням отримання нових поведінкових навичок, вчилися позбавлятися комплексів, висловлювати свої почуття. Тому всьому допомагала арт-терапія – малювання, глинотерапія, миловаріння тощо. Вимальовували, виліплювали свої почуття, емоції. Дозволяли собі робити з матеріалом те, що хотілося. Спочатку невпевнено, побоюючись, що не вміють, не вийде, а потім дедалі сміливіше, і так поступово поверталися до свого справжнього «я», ставали сміливіші, з’являлось більше внутрішнього спокою, а також прийняття ситуації, в яку потрапили. А творчі здобутки приносили радість і впевненість у собі. Надзвичайно цікавою була програма для дітей – і малювання, і ліплення, і гончарство, розмальовування каміння, квілінг тощо. А ще було багато чого пізнавального – і карпатської природи – незабутні походи в гори і збирання цілющих трав, і цікавих місць, і унікальних музеїв. До цього ще додамо, що наші підопічні завжди мали фруктовий стіл із сезонними фруктами в необмеженій кількості.

18 - 29 березня 2019 року

Наш фонд зобов’язався частку благодійних коштів, наданих Андрієм Коболєвим (https://www.facebook.com/andriy.kobolyev?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCvQwFW-UxBSbcr2iBjadGNrHjCU_5PxoH-GBHw07_fq5kpyKq6-hNc7bZNYn0JROLpDIUEiFsycfoz), витратити на реабілітаційні поїздки дітей, батьки або інші члени сім’ї яких загинули, зникли без вісти чи потрапили в полон під час АТО та ООС, та матерів, які їх супроводжуватимуть. З цією метою було організовано в селі Криворівня (Прикарпаття) релаксаційно-оздоровчий табір з психологічним напрямом. Перший заїзд тривав з 18.03 до 29.03, група кількістю 45 осіб. Кожного дня проводилися арт-терапевтичні заходи, у тому числі медитації, заняття йогою психологічні тренінги, групові та індивідуальні бесіди. І кожного дня – обов’язково творчість. Для мам і дітей проводилися майстер-класи з миловаріння, малювання, ліплення, малювання на камінцях, глинотерапія тощо. Та ще й було трохи культурної програми: відвідали чотири музеї – Хату Галинки-Верховинки (музей вишивки), співучу пані Guzak Natalia, хату-гражду, де знімали «Тіні забутих предків», музей Грушевського. Побували біля Терношорської Лади – українського Стоунхенджу. А ще були незабутні походи в гори і найприємніше– фотосесія в українських строях.

2016 - 2018 роки