Червень 2022

Харків, ти викликаєш в нас повагу, безперечну віру в перемогу, кожен раз з завмиранням серця чекаємо інформацію про тебе. Радіємо кожному дню без обстрілів. А люди твої в відданості, жертовності, душевній щедрості перевершили всі можливі оцінки.

Маємо честь працювати з волонтерами, які їздять по місту, розвозять їжу, одяг, медикаменти для людей, які не хочуть, не можуть, не бачать свого життя поза Харковом.

Саша дуже сильна і щедра дівчина, таку оцінку дала Саші Мартиновій волонтерка з Голандії Амбер (Амбер – зовсім інша історія, про неї трохи пізніше).

Травень 2022

Фонд, як і всі наші співвітчизники, працює на перемогу в тій царині, де зараз найбільше може бути корисний. Ми продовжуємо опікуватися сім’ями загиблих воїнів. В цих родинах підросло і змужніло нове покоління. І для них велика честь і велика відповідальність продовжити справу батьків-героїв – вони пішли захищати свою землю. Тож намагаємося тепер їм допомогти.

Чергове наше придбання для спеціальних хлопців – комп і дві камери для армії поїхали на передову. Купуємо каски, бронежилети, плити, окуляри для захисників, та волонтерів, які щодня ризикують власним життям.

Відправили футболки, капці і трошки смаколиків для поранених у Харківский шпиталь.

Одним словом, займаємося роботою під назвою «гасіння термінових потреб»: відшукуємо те, що треба, і швидко передаємо, кому потрібно.

На цей час тісно взаємодіємо з волонтерами Волині: Руслан Теліпський, Ірина Смірнова відгукуються на потреби наших воїнів, а ми швидко передаємо, а також з волонтерами: Руслан, Андрій, Вадим, Ілля.

Січень - Квітень 2020

Наша робота триває, і великою мірою завдяки тим людям, які мають талант опинятися поруч в потрібний час і в потрібному місці. Юлія Клименюк надала промокод в Аптеці 9•1•1 для придбання ліків дітям Люди Гриви Матвійчику та Катюші; Віктор Пупін не залишився осторонь і підставив своє плече. І сьогодні він відправить пральну машину і морозильну камеру для родини бійця Прокопчука Олександра, в якого малі діти. І відправлено то буде Новою Поштою безкоштовно, за це їй також велика подяка. А знижку на пральну машину надала постійна благодійниці з величезним серцем Розетка. Теплі і щирі слова вдячності Тетяні Оверчук, Володимиру Самотовку, Антоненко Людмилі, Кубаткіну Костянтину, пані Наталії, пані Оксані і багатьом іншим, які переказали кошти.

Січень - Лютий 2019

У січні-лютому 2019 року було надано допомогу сім’ям загиблих. Зокрема, допомогу отримали:

Марія Ракус, Львівська обл. (дев’ятеро дітей), – одяг іграшки, продукти;

Катерина Свідерська, Рівненська обл. (четверо дітей), – отримала речову допомогу;

Марина Овчаренко, Херсонська обл. (за два місяці має народжувати другу дитину) – отримала речову допомогу, у тому числі комплект для новонародженого, фонд надає їй постійну психологічну допомогу;

а також взуття, одежу, іграшки, тюль, штори, ліки отримали:

Вікторія Лукьянчук, Харків;

Надія Реготун, Ужгород;

Марина Георгієва, Ужгород;

Тетяна Морозова, Одеська обл.;

Тетяна Медведєва, Рівне;

Людмила Грива, Житомирська обл.;

Софія Петринюк, Рівненська обл.;

Тетяна Ременюк, Рівне;

Любов Шелкович, Рівне.

Іванна Шило, Львівська обл.

Придбано підгузники для дітей, які мешкають у прифронтовій зоні (безпосередній близькості від воєнних дій, станиця Луганська).