Упродовж червня-вересня міжнародний табір «Містраль-2», що у Святому Власі (Болгарія), гостинно приймав наших підопічних сімей загиблих воїнів АТО. Директор Златінка Трифонова та її команда створили для нас незабутній, насичений цікавими подіями і заходами відпочинок. Окрема подяка фанастичному організатору і просто хорошій, чуйній людині Страті та його аніматорам Ігорю, Кирилу за конкурси, виступи, змагання, які вони для нас влаштовували, які допомагали нашим дітям проявити свої таланти– усе навіть важко перелічити – то була справжня феєрія незабутніх вражень і радісних подій. Ми не знаємо, як би ми почувалися, аби не допомога і піклування про нас Джоні – чудової людини, веселої, з доброю душею і щирим серцем. Ми щиро дякуємо за виявлені до нас піклування, теплоту і надзвичайну толерантність! Ми бажаємо Златінці і її колективу добра, процвітання і всіляких гараздів!

Ми безмежно вдячні нашим юним, талановитим лідерам Карині Ридзанич, Аліні Смирновій, Аліні Луцюк, Святославу Кобринчук, Вані Мірошніку, Діані Дрозд, які під час свого перебування в нашому болгарському таборі змогли згуртувати навколо себе дітей, запалювали, надихали, виявляли кмітливість, допомагали дітям. Ви взяли лідерську планку, і ми бажаємо вам, щоб ви й далі залишалися сміливими, творчими, винахідливими, запальними. Тут у таборі ви робили добрі справи і від того отримували радість, тож нехай цей чудовий досвід буде вам у нагоді в усіх ваших починаннях, освітлює увесь ваш майбутній життєвий шлях.

У нашому болгарському таборі чужих дітей не було. УСІ діти НАШІ. Та влаштувати їм цікаве дозвілля, а ще взяти на себе організаційну місію, бути в усьому помічниками – то не так і легко, втім ініціативні, креативні, надзвичайно талановиті мамочки Ірина Гордійчук, Ірина Білинська, Любов Шовкович, Мар’яна Пришляк з тим усім цілком впоралися за що ми їм безмежно вдячні. Ми бажаємо дівчатам і всім мамочкам цікавої справи, палкої любові до життя і, водночас, жертовності і натхнення й далі служити людям і намагатися робити їх щасливими!

Завдяки найпатріотичнішій авіакомпанії WINDROSE airlines упродовж червня-вересня родини загиблих в АТО (а це 277 осіб) отримали змогу безкоштовного перельоту на відпочинок до Болгарії і в зворотному напрямі. Народний тил – Реабілітація, а також мами, вдови і діти висловлюють безмежну подяку за таку унікальну нагоду – перетворити дитячу мрію на реальність. Ми бажаємо авіакомпаніі WINDROSE airlines, всім її працівникам успіху, процвітання, всіляких гараздів, благополуччя в небі і на землі!