Наші проекти

На цей час Фонд планує свою діяльність за такими головними напрямами:

І. Виїзні тренінги для сімей загиблих у реабілітаційних таборах (оздоровлення, виведення людини з важкого емоційного стану, тренінги, арт-терапія, творчі майстер-класи тощо). Організація онлайн-тренінгів, майстер-класів та медичних і юридичних консультацій.

II. Надання нагальної психологічної та консультаційної допомоги матерям, дружинам, дітям загиблих, учасникам бойових дій, інвалідам тощо з глибокими психологічними травмами шляхом проведення індивідуальних бесід, тренінгів, арт-терапевтичних та загальнооздоровчих заходів. Створення волонтерського руху серед вдів та матерів загиблих.

III. Збір коштів та надання адресної речової та матеріальної допомоги сім’ям загиблих.

IV. Збір коштів на відкриття стаціонарного реабілітаційно-відновлюваного психологічного центру, де на постійний основі надаватиметься всебічна допомога – реабілітаційна, психологічна, творча, освітня, оздоровча, тим, хто постраждав внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Наявність власної території дасть змогу облаштувати стаціонарно творчі майстерні, приміщення для релаксації та оздоровчих процедур, територію для трудотерапії тощо та охопити одночасно якомога більше людей, які потребують такої допомоги. На базі реабілітаційного центру – функціонування Школи майбутнього, в якій людині прививають високі моральні та духовні принципи – любові, жертовності, відповідальності, європейські цінності, школи пробудження та реалізації творчих здібностей, активної життєвої позиції.

 

 

 

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Проект – головний і пріоритетний: придбання приміщення готельно-санаторного типу для облаштування реабілітаційно-оздоровчого центру на постійній основі.

АДРЕСНА МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА

Збір коштів та надання адресної речової та матеріальної допомоги сім’ям загиблих, військовим та постраждалим внаслідок воєнних дій.

ВИЇЗНІ ТАБОРИ

Виїзні реабілітаційні табори для тих, хто постраждав внаслідок війни, сімей загиблих та всіх, хто цього потребує (оздоровлення, виведення людини з важкого емоційного стану, тренінги, арт-терапія, творчі майстер-класи тощо).

АРТ-ГАЛЕРЕЯ

Галерея презентує тих творчих людей – аматорів без титулу, чиї роботи унікальні, бо вони щирі, і вони цілком можуть посісти гідне місце у будь-якій домашній колекції, прикрасити інтер’єр.