Про наш Фонд

Благодійний Фонд «Народний Тил – реабілітація» було створено як неприбуткову благодійну організацію, яка здійснює свою діяльність згідно з Конституцією України, Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», іншими нормативно-правовими актами, своїм Статутом та внутрішніми актами Фонду. Робота Фонду будується на високих засадах добра, любові і жертовності.

Мета. Головна мета Фонду – реабілітація. З 2014 року країна живе в стані війни, її наслідки відчувала вся країна, а надто ті, хто втратив близьких. Саме цією категорією людей ми опікуємося, тими, хто отримав глибоку душевну травму, хто через війну втратив все, хто в розпачі. почувається жертвою, самотньою, не може дати собі ради. Ми надаємо психологічну допомогу і в разі потреби – матеріальну.

Місія Фонду – рятувати й лікувати поранені душі.

Діяльність. Фонд будує свою діяльність згідно зі своїм статутом. 

  Допомагаємо людям з глибокою душевною травмою. Завдяки ефективним адаптованим реабілітаційним програмам в найкоротший термін виводимо людей із глибокодепресивного стану. Надаємо психологічну, духовно-трансформаційну допомогу людям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітям, які втратили батьків або одного з батьків, дітям, які постраждали від психологічного та фізичного насилля, людям похилого віку і воїнам, яким важко повернутися до мирного життя, бо війна не відпускає їхні скалічені душі, і всім, хто цього потребує. Фонд проводить виїзні оздоровчо-реабілітаційні табори, психологічні тренінги, майстер-класи, індивідуальні заняття та індивідуальні бесіди.

  Фонд надає також матеріальну допомогу постраждалим внаслідок війни.

  Кількість тих, хто потребує нашої допомоги, у зв’язку з російською агресією стрімко зростає. Ми прагнемо опікуватися якомога більшою кількістю людей, яким без кваліфікованої допомоги не впоратися, для цього нам потрібен реабілітаційно-оздоровчий центр на постійній основі. Тому одним із голових нині напрямів діяльності Фонду є збір коштів на створення реабілітаційного центру на постійній основі.

  Одним із напрямів діяльності є заохочення та створення волонтерського руху серед підопічних фонду.