Проект «Реабілітаційний центр»

Проект – головний і пріоритетний: придбання приміщення готельно-санаторного типу для облаштування реабілітаційно-оздоровчого центру на постійній основі.

Україна перебуває у стані війни, кожного дня збільшується число людей із глибокими психологічними травмами, і їх потрібно терміново виводити із цього важкого стану. Семирічний досвід успішної роботи з подібними травмами, унікальна реабілітаційно-оздоровча програма психологічного відновлення й навчання, яка вже довела свою ефективність, адаптовані під аудиторію реабілітаційні заходи дають нам змогу в найкоротші терміни вивести людину з глибокодепресивного стану й повернути до нормального життя. Але кількість тих, хто потребує подібної допомоги, стрімко зростає. Тому потрібне постійне приміщення готельно-санаторного типу. Тоді ми працюємо безперервно впродовж всього року, не відволікаючись на переїзди та організаційні моменти, надаємо допомогу вчасно й набагато більшій кількості людей, а також – розширюємо нашу програму реабілітації.

Наш головний ресурс – досвідчені фахівці, добре обізнані у тих питаннях, які належить вирішувати Фонду. Є чітке бачення того, що зробить нашу роботу з підопічними більш ефективною: зокрема, започаткування трудотерапії – праці для душі – робота на землі, вирощування самотужки овочів, фруктів, декоративних рослин, парникове господарство тощо має потужний психологічний ефект, водночас, вирішує важливе питання – правильне здорове харчування продуктами, вирощеними власноруч. Облаштовані приміщення під творчі майстерні – для проведення арт-терапії, різноманітних майстер-класів (з ошибани, петриківського розпису, миловаріння, малювання на тканині тощо) дають змогу підопічним займатися тим, що подобається, не обмежуючись у часі.

Дуже потрібні приміщення для проведення оздоровчої гімнастики, йоги, масажу, краніосакральної терапії, кабінет для проведення індивідуальних психологічних бесід, для біорезонансної діагностики. А також для бальнеологічних процедур. Організація на базі нашого центру культурного осередку українсько-болгарської дружби розширить середовище для спілкування, ознайомлення та обміну ідентичностями. Наш реабілітаційний центр покликаний не лише оздоровити людину, а й надати їй можливість проживати активне, цікаве, наповнене творчим змістом життя, повернути в суспільство сильну, вільну в своєму виборі, гармонійну особистість, спроможну відбудовувати свою зруйновану країну і ще допомагати іншим.

Тривалість проекту: придбання і підготовка приміщення центру – один рік, до 1 червня 2023 року.

Орієнтовна сума, яку потрібно зібрати, – 500 тис. євро.