9 -10 березня 2019 року м. Луцьк

Тренінг у Луцьку. За один ми день встигли дуже багато. Підійшли до тих програм, які сформувалися в дитинстві. Дівчата усвідомили, як ці програми сформувалися – якими емоціями, думками, вчинками. Непросто зустрічатися зі своїми монстриками і перемагати їх, але воно того варте. На індивідуальних заняттях проробляли свої емоції і почуття сильно і глибоко! І найголовніше – позбавлялися образу жертви, нещирості і вчилися формувати вдячність, жертовність, радість за когось, приміряли на себе успішність, заможність.

3 березня 2019 року м. Київ

Арт-терапевничний тренінг. Попрацювали ми відповідально. Дуже багато розібрали ситуацій, моментів, формували нову реальність, вона виявилася зовсім і не страшною! Дівчата отримали чарівну паличку – впевнена, що справа зрушила з місця. Промалювали емоції. А потім Наталка Мостипан (Natali Mostipan) запропонувала на малюнку трансформувати страх, в прямому сенсі цього слова, промалювавши його, в те, що геть змінить і уяву, і ставлення – або зменшить його до неймовірно маленьких, або, навпаки, збільшить до великих, але зовсім в іншому образі. Дівчатам сподобалося! Гадаю, що нам вдалося в цей день багато цікавого, нового і вкрай потрібного! Далі буде! Дякуємо всім, хто допомагає, підтримує, надає кошти!

17 лютого 2019 м. Київ

Психологічний тренінг. Це – другий тренінг цього року. Вже дуже щільно підійшли до завдань, проблем, до того, що тривожить, лякає. І вирішення цього всього маємо на озброєнні! Залишилося спокійно і впевнено застосовувати, те що отримали, експериментувати, шукати свої варіанти, робити свої підходи. Навіть найболючіші моменти можна розбирати, йти в них, знаходити їх причину і працювати з причиною, а не з наслідками! Дівчата молодці! У нас все вийшло, вони дуже-дуже сміливі! Дякую Наталия Мостипан (Natali Mostipan)! Дівчата вже пишуть, пишуть своє життя, своє майбутнє, свої емоції! А ще ми дуже вдячні власниці затишного клубу MirRa Ірині Міщенко! І дуже було приємно, коли нам там зраділи і сказали, що наша поява внесла енергії творчості і движу! Тож працюємо далі!

02 лютого 2019 м. Київ

Психологічний тренінг “Твоя реальність. Дзеркальне відображеня твоєї свідомості”. П’ять годин у чудовому місці, зовсім для нас незвичному, але  приємному і затишному.
Зробили найголовніше – за такий короткий срок витягли  проблеми, які турбують дівчат, змогли знайти деякі рішення, отримали інструменти, метод.
Працюємо кожен день, стежимо за своїми думками, творимо нову реакцію на ситуації. Ми змінюємо своє життя, і це в наших силах.
Йдемо далі.
Natali Mostipan захопила нас і винесла на хвилю творчості і відкрила, як завжди, нові таланти. Дякуємо дівчатам, що ви відкриті, щирі і вже не боїтеся себе і свої відчуття!