Сезон 2020
Готель "Котва", Несебер, Болгарія

Вересень-жовтень: виїзний оздоровчо-реабілітаційний табір в Болгарії в якому пройшли реабілітацію 49 мам із дітками.

Кошти надали Владислав та Ірина Чечьоткіни «Розетка», переліт забезпечила компанія WINDROSE airlines. Три тижні ми вчили відпускати біль, вибачати і йти далі, вчили відповідальності за своє життя і життя своїх дітей, знайомили із законами Всесвіту, допомагали дівчатам відчути в собі потужну силу і можливості, і стали єдиною родиною, в якій панує любов, творчі злети, радість спілкування і взаємодопомога. До цього додамо, що Болгарія подарувала море, сонце, фрукти і купу позитивних емоцій.

Сезон 2019
Кемпинг "Містраль-2", м. Святий Влас, Болгарія

Завдяки небайдужим людям стартував наш літній оздоровчо-реабілітаційний проект-2019.

14 червня перша група у складі 21 людини – наші підопічні сім’ї загиблих, зниклих без вісти – вилетіла до Болгарії. Загалом заплановано відправити на оздоровлення 13 груп. На них чекає море, цілющий клімат, багато творчості і позитиву. І, певна річ, робота зі своїми емоціями та стресами.. У групах є мами, які вже проходили наші психологічні тренінги і отримали позитивні результати – завдяки цьому у їхньому житті сталися певні позитивні зміни, тож вони готові поділитися досвідом і підтримати тих, кому зараз важко. Щодо цього маємо вже певні традиції – ранкова кава і задушевні бесіди. У такий спосіб розбираємо складні психологічні ситуації, у разі потреби – важкий емоційний стан У нашому реабілітаційному таборі ніхто не залишається наодинці зі своїми сумами і переживаннями. А всі діти, навіть ті, що приїхали без мами, отримують піклування і любов усіх мам, що тут перебувають, бо ж чужих дітей не буває – усі діти наші. Тож сумувати нашим мамам і діткам нема коли.

1-а група
14 - 28 червня

З 14 до 28 червня 2019 року у Болгарії (міжнародний табір «Містраль-2», місто Святий Влас) перша група сімей загиблих у складі 6 мамочок та 14 діточок пройшли курс оздоровлення та реабілітації. Упродовж двох тижнів вони психологічно відновлювалися, набиралися сил, здоров’я і чудових вражень.

2-а група
21 червня - 5 липня

З 21 червня до 5 липня 2019 року у місті Святий Влас, що в Болгарії, 7 мам та 16 дітей отримали чудовий відпочинок та пройшли оздоровчо-реабілітаційний курс.

3-а група
28 червня - 13 липня

З 28 червня до 13 липня 2019 року у міжнародному таборі «Містраль-2», що у місті Святий Влас, Болгарія. проходили реабілітацію та оздоровлення сім’ї загиблих – 5 мам та 16 дітлахів.

4-а група
5 - 19 липня

З 5 до 19 липня 2019 року четверта група наших підопічних сімей загиблих у складі 7 мам і 14 дітей пройшла оздоровлення-реабілітацію в міжнародному таборі «Містраль-2» у болгарському місті Златий Влас.

5-а група
12 - 26 липня

12 липня 2019 року стартував двотижневий відпочинок 5-ї групи наших підопічних сімей загиблих і тривав до 26 липня. 6 мам і 15 діточок у цей період набиралися сил та проходили реабілітацію у казковому болгарському місті Святий Влас.

6-а група
19 липня - 2 серпня

З 19 липня до 2 серпня 2019 року шоста група наших підопічних сімей загиблих у складі 6 мам і 15 дітей провела свій відпочинок та пройшла оздоровчо-реабілітаційний курс у Болгарії (міжнародний табір «Містраль-2», що розташований в місті Святий Влас).

7-а група
26 липня - 9 серпня

З 26 липня до 9 серпня 6 мам та 15 діточок відпочивали, набиралися сил та вражень, проходили курс арт-терапіі та отримували психологічну допомогу у чудовому курортному містечку Болгарії Святий Влас.

Шановні гості в нашому таборі
27 липня

27 липня сім’ї загиблих воїнів АТО, які нині перебувають на реабілітації в таборі «Містраль», що в Болгарії, відвідали поважні гості – колишній надзвичайний та повноважний посол Болгарії в Україні Його Превосходительство Dimitar Vladimirov, наш добрий товариш, та Великий пріор Ордена тамплієрів в Болгарии Румен Ралчев та інші поважні представники ордену. Під час зустрічі панувала напрочуд тепла та приємна атмосфера. Діти загиблих влаштували імпровізований концерт і щиро привітали гостей. Натомість діти отримали від Ордену тамплієрів подарунки. Також вся наша група прибралася в подаровані фірмові футболки Ордену тамплієрів. Щирі побажання, щирі посмішки, щира вдячність.

8-а група
2 - 16 серпня

З 2 до 16 серпня 5 мам та 16 діточок відпочивали та проходили оздоровчо-реабілітаційний курс на березі Чорного моря в чудовому болгарському містечку Святий Влас.

9-а група
9 - 23 серпня

З 9 до 23 серпня 2019 року 5 мам та 19 діточок пройшли реабілітаційно-оздоровчий курс та набралися сил і вражень у болгарському курортному містечку Святий Влас.

10-а група
16 - 30 серпня

З 16 до 30 серпня 7 мам та 14 діточок відпочили та пройшли оздоровчо-реабілітаційний курс у болгарському курортному містечку Святий Влас на березі Чорного моря.

11-а група
23 серпня - 06 вересня

З 23 серпня до 6 вересня група наших підопічних у складі 6 мамочок і 18 діточок відпочила і пройшла оздоровчо-реабілітаційний курс на березі Чорного моря в Болгарії в курортному містечку Святий Влас.

12-а група
30 серпня - 13 вересня

З 30 серпня до 13 вересня відпочивали та проходили реабілітаційно-оздоровчий курс наші підопічні сім’ї загиблих у складі 8 мамочок та 11 діточок.

13-а група
6 - 20 вересня

З 6 до 20 вересня відпочивали, набиралися сил та проходили реабілітаційно-відновлювальний курс 8 мам та 17 діточок – наші підопічні сім’ї загиблих – у старовинному містечку Болгарії Святий Влас на березі Чорного моря.