Карма і совість

Що нині відбувається у світі з людством? Як це пояснити з позицій карми?

Якщо себе запитати – що таке карма? Індуси розуміють, що таке карма, і коли людина мусить складати іспити своєї душі, вона усвідомлює, що таке душа, як її відчути або почути. Душа – це совість, і її голос деколи кричить дуже сильно, не дає нам скоювати злочин. 

Людина залишається сам на сам зі своєю совістю, і вибір, який вона зробить, – дослухається до совісті чи зрадить її згодом, покаже, чи склала людина свій життєвий іспит, чи ні. Нині всі біжать, хто куди, хтось від себе і свого сумління, хтось від бомбування, хтось – від відповідальності, хтось – від призову до армії. Кожен приймає своє рішення у своїй кармі. Війна – це той суд, який настав для кожного з нас, тут беруть участь дві сторони – та, що нападає, і та, що захищається. І в кожної свій вибір і свої мотивації до дій. 

Розберемо ситуацію народу, який скоїв напад. Якщо візьмемо заповіді Божі, то там чітко прописано правила для душі, аби уникнути кармінних проблем. Якщо людина їх дотримується, то й проживає своє життя у мирі й добробуті. Я не цитую Біблію дослівно, я розбираю її зміст кармічний.  Заповідь «люби Бога і нікого більше» – тут ідеться про те, аби людина не була надто прихильна до будь-кого, оскільки будь-яка прихильність робить нас залежними, позбавляє душевного спокою, Бог – то є життя в любові, служіння ближньому, життя по совісті. Біблія попереджає нас не створювати кумира, не ставити нікого вище за своє сумління, тобто душі, котру створив Господь. Коли ми можемо поставити інтереси матеріальні вище за совість, це свідчить про те, що в такої людини гроші або бізнес стали вищі за Бога, і кумира вже створено, це – гроші.

Якщо ваш кумир Путін, російський президент – кумир російського народу, і він відправляє вас убивати, і ви це робите всупереч своїй волі, ви йдете проти совісті. Зрада Бога відбулася.

Не бажай нічого чужого, каже Біблія, а російські солдати йдуть грабувати чужу територію. Вбивати мирне населення, руйнувати їхні домівки і захоплювати чужу землю для свого кумира Путіна. Так вони йому здобули Крим, Донбас. Але щоб сумління не так їх дошкуляло, і щоб вони раптом не відмовилися виконувати  злочинні накази, їм, тим, хто нападає на чужу землю, розповідають, що вони  – рятувальники, їх посилають рятувати народ  України за допомогою вбивства. Або: ми воюємо з НАТО, а НАТО – це велика небезпека для Росії. Гадаєте, вони не розуміють, що їх обдурили? Розуміють, але приймають це, аби обдурити свою совість, наступити їй на горло, щоб вона мовчала, і це вже додатковий злочин – проти душі. Наївні люди – хіба можна обдурити совість, вона все одно волає, що тут щось не так, але ми її запихаємо. А хіба можна уникнути карми, обдуривши свою совість? Якщо казати, що я в цьому не винен, я виконував наказ, можна уникнути карми вбивства? Кого ви хочете обдурити – себе, Бога? Зрад совісті дуже багато, і якщо уважно це дослідити, можна відкрити дивну річ, які подарунки доля підносить цим людям, і яку карму вони можуть в себе змінити, якщо не допустять цієї зради.

То як же ті, хто проповідує в Росії духовний шлях розвитку, розповідає про любов, вони заперечують усе погане, насилля, вбивство, як вони дивляться на все це? Які в них стосунки із совістю?

Дуже просто – вони абстрагуються від усього того, що відбувається, вони просто кажуть, що ми всі маємо перебувати в любові, поза політикою, що надто складно розібратися, хто в винен в реальності у цій війні. І вони закликають – робимо медитацію за мир в усьому мирі, усіх любимо, усіх прощаємо. Це там десь воюють два сусіди або два брати, ми цим не переймаємося, вони примиряться. Вони красивими словами описують, як їм боляче, і як вони від цього страждають, тому що всіх люблять.

Є карма мовчазного злочину. Давні жерці Єгипту казали, є мовчання диявольське і є мовчання божественне. Мовчання диявольське – це мовчання людини, яка потурає злу своїм мовчанням, мовчання божественне – це мовчання протилежного значення. Як зрозуміти ці два мовчання? Духовні вчителі, пророки, проповідники, визначтесь із вибором!!! Психологічні тренінги, семінари, групові медитації – це для вас та вашого успіху. Можливо вам це подобається, і вам від цього добре, але насправді – це втеча від реальності! Грайтеся, поки можете, в праведника, але карма завжди допомагає визначитися.

Народ України тривалий час обирав би, з ким йому бути, розмірковував, хто нам друг, а хто – ворог, але Путін допоміг, і всі визначилися, і жоден не побіг до Росії. Як гадаєте, про що це свідчить? Усі визначилися, де є підступність, де є вороги, і де мордор. Чому існує зло? Воно допомагає багатьом душам визначитися, на чийому ти боці, кому служиш. Ви навіть боїтеся казати правду, ваші гармати бомблять мирне населення, ви цього не знаєте?

В інтернеті є всі факти, вся інформація, знає про це увесь світ, окрім вас, російських проповідників, психологів та інших моралістів й представників цих професій Я чудово розумію їх, адже всі ми проходимо через цей страх за свою шкуру, і він не дає змоги нам вчинити по совісті, і сказати іноді правду там, де моторошно, аби не накликати на себе біду. Хоч як дивно, ми не втечемо від вибору, й чим більше тиснемо на себе, чим сильніше викручуємося, аби не сказати собі й іншим правду, тим крутіше нас тисне закон карми. І ми бачимо, що там, де ви мовчали, аби зберегти свій спокій або добробут, втрачаєте і спокій, і добробут. Там, де терпіли й мовчали, аби лише не було війни, все отримали у своїй домівці. Втягнуті у війну по самі вуха – гинуть діти, молодь, ваші діти, котрі замість того, щоб вчитися, пішли вбивати, грабувати, ґвалтувати. А ви й далі мовчите, нічого не знаєте, в цілковитій абстракції типу медитації. Отже у вас карма уже напрацьовується саме тим, що ви могли б допомогти  багатьом уникнути омани, і їх би не обдурили й не затягнули на війну, і вони не загинули б там, де їм обіцяли легку здобич і перемогу без жодного пострілу.

Карма обману наскрізь проїла Росію – від президента до пересічного обивателя – брехня дітям, брехня світу, брехня одне одному, брехня собі. Ідеологія брехні призвела до того, що коїться зараз у країні. Та якщо й далі продовжувати в тому самому дусі, то доля дітей ваших буде трагічною. Думайте про дітей своїх, аналізуйте кармічні наслідки того, що ви вже скоїли, дійте, рятуйте своє майбутнє.

Карма українського народу зараз. Народ захищає свою землю. Свою домівку, свою територію і те, що нажив своєю працею, ділиться останнім, допомагає фронту і своїм близьким. Так, вони вбивають, але Біблія каже «Не вбий» тим, хто йде із зброєю на чужу землю, а тим, хто на своїй землі, вона на це відповідає: «Хто з мечем прийде, той від меча й загине». І навіть зараз Україна не бере на себе злочинну карму – не бомбить російські міста, аби помститися. Всі розмови про братський народ – це знову ж таки підступна брехня, хіба стоятиме брат осторонь, коли його брата вбивають, підло, цинічно звинувачуючи в тому, що він вбиває себе сам. Але ви не захочете розібратися в подіях, вам страшно усвідомити правду, вона вам не потрібна! Вам аби відсидітись – раптом минеться! Не минеться – країна, яка воює, це – карма вбивства усієї країни. І кожен її житель бодай якимось боком до неї причетний. В усіх, хто захищає Україну, кожен зараз має можливість очистити свою карму шляхетними вчинками або забруднити свою душу. В кожній війні є зрадники, ті, хто здає інтереси всього народу – це важка карма.

Пам’ятай про 30 срібних монет і наслідки – як за зраду відплачує карма, може ганьбою, може повернути тобі твоє. Карма крадія важка під час війни – будь-яка хитрість і нажива може повернутися великою проблемою. Час настав очищуватися від карми, а не напрацьовувати її і робити усім зле. Війна дає перемогу і славу лише праведному. Ось чому Росія програє у будь-якому разі. Стежте за собою, не виправдовуйте паскудний вчинок шляхетним наміром. Якщо ми перебуваємо на порозі життя і смерті, то найменший хибний вчинок може переважити терези не в той бік. Це час вибачити ворогів, припинити свари й будь-яку навмисну шкоду, жадібність й інші неправедні дії. Не заклинайте, не бажайте смерті ворогу, робіть свою справу мовчки, знищуючи ворога, захищаючи свою землю і вибачаючи. Так ви залишите душу чистою. І що чистіше ми будемо душею, до швидше прийде перемога. Бог із тими, з ким правда.

Гарантія щасливого суспільства без війн

Ми маємо усвідомлювати головні засади розвитку суспільства: суспільство тримається, якщо...

Притча «РОЗМОВА ВОЖДЯ ІЗ ДУХОМ ПЛЕМЕНІ»

Вождь одного племені сидів і розмірковував: що трапилося?  На нашу...