Ціна свободи

Пожежники, лікарі, еменесники, військові тощо, витягуючи постраждалих з-під завалів зруйнованих будівель, рятуючи погорільців, інфартників, зґвалтованих і наруганих, підсвідомо керуються законами, яких немає в кодексах, але які диктує їм власне сумління, ці закони прописано ціною людського життя.

Їх прописано Богом, тож якщо їх порушувати на догоду своїм бажанням, задовольняти амбіції, нарощувати імперські апетити, то рано чи пізно це закінчиться війною, бо люди, зростивши вседозволеність, не зупиняться ні перед чим.

Нині для всього людства пишуться сучасні закони, і пишуться вони ціною життів українських воїнів, закатованих, розтерзаних, зґвалтованих людей, розбомблених будинків. Облудні депутати, вкрадена гуманітарка, зрадництво колаборантів, спалена «Мрія», план захоплення України за три дні – все це і багато іншого мають вже нас навчити, як обирати владу, добре розмірковуючи, аналізуючи, інспектуючи справи кандидата всією громадою.

Закони, написані кров’ю, повинні увійти в життя кожної людини майбутнього – закони честі, жертовності, мудрості, доцільності.

Отримана такою ціною свобода, має вже навчити нас вибирати менеджерів, професіоналів, економістів, фінансистів – патріотично налаштованих,  справжніх професіоналів, чесних, перевірених, а не «хуже не будет», «хоть поржем».

Наша країна піднялася, плече до плеча ми стоїмо, підтримуємо одне одного,  в кожного своє поле бою, і ніхто його не полишає. Але нехай би поряд із нами стояв весь світ, усе людство, тому що зло можна перемогти великою концентрацією добра, сили любові, спорідненості і злагодженості.

Гарантія щасливого суспільства без війн

Ми маємо усвідомлювати головні засади розвитку суспільства: суспільство тримається, якщо...

Притча «РОЗМОВА ВОЖДЯ ІЗ ДУХОМ ПЛЕМЕНІ»

Вождь одного племені сидів і розмірковував: що трапилося?  На нашу...