Від усієї душі і серця

Від усієї душі і серця хочу подякувати фонду “Народний тил-Реабілітація”за пітримку в дуже складний час для нашої сім’ї.
Коли все життя валиться-розбивається на дрібні шматки. Коли ти залишаєшся з маленькою дитиною на руках,незнаючи,як далі жити.Так важливо мати пітримку. Людей які обіймуть,вислухають. Світланочка мені замінила маму. Її мудрість дала наснаги витримати важкість ситуації,поради змусили подивитись на ситуацію з іншої сторони. Побувавши в КАРПАТАХ….. ТА ДИВОВИЖНА ПРИРОДА СЦІЛЮЄ РАНИ ДУШІ А ПОВІТРЯ-ЗЦІЛЮЄ ТІЛО.
Було цікаво проводити вечори у бесідах серед таких людей,як і я. Діточки радували своїми талантами,які відкривалися там,у тих же краєвидних карпатах. Це було відчуття казки ,легкості,як у дітей так і дорослих.
А потрапивши уперше на море В Болгарію з донечкою,я плакала від щасття.
Яка там цілюща вода,атмосфера. Прогулянки по березі моря-це так прекрасно…. Відчуття ніби час зупинився…дав насолодитися моментом. Багато з сімей загиблих немають такої можливості просто відпочити і поспілкуватись. Зарядитися позитивною енергетикою на весь рік.Моя донечка Аріна постійно питається “Мама,а на море политемо?а-я відповідаю” молись донечко Бозі і все в нас буде ,як найкраще”. Бог дає нам чудових людей,головне цінувати таку пітримку.А для дітей це бецінний подарунок провести час на березі моря,це і здоров’я,це і нові друзі по всій Україні.
Низькій вам уклін за вашу турботу,пітримку,допомогу. Дай Боже вам здійснити усі задумані плани. Допомогти усім хто потрибує цього. Дякуємо вам щиро. !!!!!!!